Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Úspech ste VY!

Kvalitné produkty z prírody

 

Predaj vysoko kvalitných švajčiarskych produktov, ktoré k nám prichádzajú z prírody.

     Máte vy alebo niekto z vašich blízkych zdravotné problémy alebo  chcete týmto problémom jednoducho predchádzať? Radi používate bylinky, prírodné produkty a potravinové doplnky? Chcete zdravo žiť? My vám poradíme ako na to. Vysokokvalitné švajčiarke produkty už s vyše 80 ročnou tradíciou vo svete a s 25 ročnou tradíciou na Slovensku vám určite pomôžu. 


"Príroda je viac, ako len pekný pohľad, prináša nám všetko pre krásu a zdravie."


V ponuke produktov nájdete (kliknite na jednotlivé kategórie):
FILOZOFIA FIRMY

Základnou filozofiou firmy je kvalita výrobkov. Produkty sa vyrábajú so starostlivým výberom tých najkvalitnejších surovín. Jednotlivé ingrediencie spĺňajú najprísnejšie európske normy a podliehajú niekoľkostupňovej kontrole podľa prísnych kritérií. A tým sa spĺňa hlavná myšlienka firmy - "maximálna spokojnosť zákazníka".

VŠETKO O VÝROBKOCH sa dočítate na stránke - TUPRODUKTY A ICH ORIGINALITA

Originalita a účinky produktov sa opierajú o dlhoročné skúsenosti na poli prírodného liečiteľstva a v oblasti zdravej výživy. Vybraté rastlinné extrakty sa mixujú tak, aby sa dosiahlo najlepšieho možného využitia ich prírodnej sily.

VÝROBA, KVALITA A CERTIFIKÁCIA - všetko nájdete TUZÁRUKA

Naše produkty nekúpite v žiadnom obchode ani v lekárni. Sme členom ZPP (Združenie priameho predaja). Takže ponúkame výrobky predovšetkým v domácnostiach alebo na iných dohodnutých miestach. Máme tiež záruku, ak zákazníkovi produkt nevyhovuje. Pokiaľ zakúpený výrobok nespĺňa vaše očakávanie bude vám produkt na mieste vymenený bez ďalších výdavkov alebo vám bude vrátená platená suma. Reklamáciu možno uplatniť do 2 mesiacov od zakúpenia výrobku.


OSOBNÁ SKÚSENOSŤ - KLINITEV prípade záujmu akéhokoľvek výrobku ma kontaktujte emailom alebo telefonicky:

e-mail:               just.janackova@gmail.com

mobil:                0908 502 662

 


POZOR NEPREHLIADNITE!

 

 

Pokiaľ ma budete kontaktovať a zakúpite si ktorýkoľvek z výrobkov do 18.12.2017 čakajú Vás nasledovné zľavy:

  • ak nakúpite produkty v hodnote od 45 € do 60€ - získate zľavu 5€ + katalóg výrobkov zadarmo*
  • ak nakúpite produkty od 60,01€ vyššie - získate hodnotný darček + katalóg výrobkov zadarmo*

*Akcia a zľava na produkty trvá iba do 18.12.2017 + poštovné zadarmo a pri kontakte musíte uviesť, že nakupujete výrobky cez túto stránku.

Takže okrem toho, že kúpite kvalitné švajčiarske produkty, dostanete ich za zvýhodnenú cenu, toto Vám neponúkne nikto iný.

 

 


Máte záujem o nákup ponúkaných švajčiarskych produktov so zľavou od 13% do 27%? Zaregistrujte sa. Podrobnosti a podmienky registrácie nájdete TU.


TOPlist